بانک

چگونه شماره شبا صادرات را بگیریم + آموزش گرفتن شماره شبا بانک صادرات

استفاده از شماره شبا یا IBAN یکی از بهترین روش‌ها برای انتقال وجه به صورت غیرحضوری می‌باشد. انتقال وجه با استفاده از شماره شبا با دو روش پایا و ساتنا امکان‌پذیر می‌باشد. مواردی چون سقف بالا در انتقال وجه از طریق پایا و ساتنا سبب شده تا بسیاری از افراد برای انتقال وجه از شماره شبا حساب مقصد به جای شماره کارت استفاده نمایند. در این مقاله از سایت چگونه قصد داریم تا به آموزش گرفتن شماره شبا بانک صادرات بپردازیم. پس اگر هنوز شماره شبا حساب صادرات خود را دریافت نکرده‌اید، این مقاله از چگونه را از دست ندهید.

آموزش دریافت شماره شبا بانک صادرات

دریافت شماره شبا بانک صادارت بسیار آسان بوده و برای دریافت شبای حساب‌های بانک صادرات نیازی به مراجعه به بانک نمی‌باشد. گرچه ممکن است خیلی از افراد در گرفتن شماره شبا بانک صادرات خود دچار مشکل شوند.

بطور معمول شماره شبا بر روی کارت‌های عابر بانک بانک‌های مختلف موجود می‌باشد که یافتن شماره شبا را برای کاربران بسیار آسان می‌سازد. هرچند این مورد برای همه بانک‌ها صدق نمی‌کند، درنتیجه صاحبان حساب این بانک‌های باید از روش دیگری برای دریافت شماره شبا خود استفاده نمایند.

اگر جزو مشتریان بانک صادرات می‌باشید، می‌توانید از روش زیر جهت دریافت شماره شبا خود استفاده کنید.

مرحله اول: در ابتدا وارد وبسایت رسمی بانک صادرات به نشانی bsi.ir شده و صفحه را به پایین اسکرول کنید. سپس مطابق شکل زیر از قسمت دسترسی سریع، گزینه محاسبه شبا را انتخاب نمایید.

چگونه شماره شبا صادرات را بگیریم + آموزش گرفتن شماره شبا بانک صادرات
وارد صفحه اصلی وبسایت رسمی بانک صادارت شده و روی گزینه محاسبه شبا از قسمت دسترسی سریع کلیک کنید.

مرحله دوم: حال شماره حساب خود را در کادر شماره حساب بانک صادرات وارد کرده و سپس کد امنیتی نشان‌ داده شده در تصویر را در کادر کلمه امنیتی وارد کنید. در آخر نیز بر روی گزینه محاسبه شبا کلیک کنید تا شماره شبا حساب بانک صادرات شما نمایش داده شود.

چگونه شماره شبا صادرات را بگیریم + آموزش گرفتن شماره شبا بانک صادرات
شماره حساب خود را در کادر اول و کد امنیتی تصویر را در کادر دوم وارد نموده و سپس روی محاسبه شبا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *